ΠΟΙΝΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
ΑΠΟ 11/03/20121. ΚΑΖΑΚΟΣ Δ.    αρ.δελτίου 1238847    ομάδα  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ     3 αγωνιστικές
ΓΙΑ ΑΠΟΠΕΙΡΑ ΒΙΑΙΟΠΡΑΓΙΑΣ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ , ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 30,00 ΕΥΡΩ.(ΥΠΟΤΡΟΠΟΣ)
2. ΚΩΤΤΑΤΗΣ Η.    αρ.δελτίου 532183    ομάδα ΌΜΗΡΟΣ     1 αγωνιστική
ΓΙΑΤΙ ΑΝΕΤΡΕΨΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΜΕ ΠΡΟΘΕΣΗ ΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΟ ΣΕ ΠΡΟΦΑΝΗ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΓΚΟΛ , ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 10,00 ΕΥΡΩ.
3. ΒΟΥΤΑΣ Γ.    αρ.δελτίου 405039    ομάδα ΕΛΑΤΑ     5 αγωνιστικές
ΓΙΑΤΙ ΑΠΩΘΗΣΕ ΒΙΑΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ , ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 50,00 ΕΥΡΩ.
ΑΠΟ 12/03/20124. ΣΑΜΙΩΤΗΣ Δ.    αρ.δελτίου 1114557  ομάδα   ΚΑΝΑΡΗΣ     1 αγωνιστική
ΓΙΑ ΔΥΟ ΚΙΤΡΙΝΕΣ, ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 10,00 ΕΥΡΩ.
5. ΣΠΥΡΟΥ Ι .   αρ.δελτίου  1295017   ομάδα  ΔΟΞΑ     1 αγωνιστική
ΓΙΑ ΑΝΑΡΜΟΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ , ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΣΤΙΜΟ 10,00 ΕΥΡΩ.

ΧΡΗΜΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΤΙΜΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΈΝΑΡΞΗΣ: 13/03/2012- ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 10 ημερολογιακές ημέρες και 50,00 ευρώ χρηματικό πρόστιμο στον προπονητή ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤ. για αποβολή του από τον πάγκο.
- ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΚΑΝΑΡΗΣ100,00 ευρώ στο σωματείο για υβριστική συμπεριφορά φιλάθλου του προς τον διαιτητή (υπότροπος ).

Μετά από απόφαση της Πειθαρχικής Επιτροπής ο αγώνας Προπαιδικού μεταξύ των ομάδων ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ – ΔΑΦΝΗ κατακυρώνεται με σκορ 3 – 0 υπέρ της ομάδας ΚΛΑΣΣΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΝΙ διότι η φιλοξενούμενη ομάδα της ΔΑΦΝΗΣ δεν προσήλθε να αγωνιστεί.
Στο σωματείο ΔΑΦΝΗ( προπαιδικού ) επιβάλετε ποινή αφαίρεσης δυο ( 2 ) βαθμών στην τρέχουσα αγωνιστική περίοδο και χρηματικό πρόστιμο 200,00 € καθώς επίσης και αφαίρεση δυο ( 2 ) για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.